2018 - 2019 н.р.
Вітаєми переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базавих дисциплін
Історія:
Семенчук Алла - ІІІ місце.
Фізика:
1. Гамалій Іван - ІІІ місце;
Трудове навчання:
Пацай Катерина - ІІ місце;
Російська мова:
Огер Аліна - ІІ місце.
Економіка:
Гамалій Іван - ІІ місце.
Вітаєми переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базавих дисциплін
Українська мова і література:
1. Огер Аліна - 11 клас;
2. Кравчук Тетяна - 9-А клас;
3. Бережна Вікторія - 8 клас;
4. Андрійчук Софія - 7 клас.
Біологія:
1. Кирда Анастасія - 11 клас;
2. Кравчук Тетяна - 9-А клас;
3. Бережна Вікторія - 8 клас.
Англійська мова:
1. Харченко Дарина - 11 клас;
2. Кравчук Тетяна - 9-А клас;
3. Бережна Вікторія - 8 клас;
Екологія:
1. Кирда Анастасія - 11 клас.
Інформатика:
1. Гамалій Іван - 11 клас;
2. Андрійчук Андрій - 9-А клас;
3. Бовкун Ілля - 8 клас.
Історія:
1. Юрченко Юлія - 11 клас;
2. Громик Дарина - 9-А клас;
3. Семенчук Алла - 8 клас.
Фізика:
1. Гамалій Іван - 11 клас;
2. Кравчук Тетяна - 9-А клас;
3. Бовкун Ілля - 8 клас.
Образотворче мистецтво:
1. Андрусяк Стефанія - 11 клас;
2. Громик Дарина - 9-А клас;
3. Галицька Оксана - 8 клас.
Географія:
1. Гамалій Іван - 11 клас;
2. Ковальчук Дар'я - 9-А клас;
3. Семенчук Алла - 8 клас.
Трудове навчання:
1. Ковтун Сергій - 11 клас;
2. Пацай Катерина - 11 клас;
3.Галицька Аліна - 9-А клас;
4. Коломієць Анатолій - 9-А клас.
2017-2018 н.р.
Вітаєми переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базавих дисциплін
Інформаційні технології:
Івасенко Юлія - ІІІ місце.
Фізика:
Войтенко Роман - ІІІ місце;
Журавель Микола - ІІІ місце.
Географія:
Войтенко Роман - ІІ місце;
Журавель Андрій - ІІІ місце.
Образотворче мистецтво:
Каленську Аміну - І місце;
Лазебну Владиславу - І місце.
Історія:
Лазебну Владиславу - ІІІ місце.
Хімія:
Войтенка Романа - І місце;
Кравчук Тетяна - ІІІ місце.
Англійська мова:
Кравчук Тетяна - І місце;
Снісар Ніколетту - ІІ місце.
Українська мова та література:
Кравчук Тетяна - ІІІ місце;
Бережну Вікторію - ІІІ місце.
Біологія:
Войтенка Романа - ІІІ місце
Трудове навчання:
Кот Карину - ІІІ місце;
Пацай Катерину - ІІ місце;
Журавля Андрія - ІІ місце.
Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Зарубіжна література
Пархоменко Софія - 7 клас;
Кравчук Тетяна - 8-А клас;
Войтенко Роман - 9 клас;
Андрусяк Стефанія -10 клас;
Лазебна Владислава - 11 клас;
Снісар Ніколетта - 11 клас.
Образотворче мистецтво
Громик Дарина - 8-А клас;
Каленська Аміна - 9 клас;
Андрусяк Стефанія -10 клас;
Лазебна Владислава - 11 клас.
Інформаційні технології
Коломієць Анатолій - 8-А клас;
Гридасов Антон - 9 клас;
Івасенко Юлія - 10 клас;
Журавель Андрій - 11 клас.
Інформатика
Коломієць Анатолій - 8-А клас;
Шаповал Олександр - 9 клас;
Гамалій Іван - 10 клас;
Журавель Микола - 11 клас.
Хімія
Бережна Вікторія - 7 клас;
Кравчук Тетяна - 8-А клас;
Войтенко Роман - 9 клас;
Огер Аліна - 10 клас;
Кирда Валерія - 11 клас.
Географія
Кравчук Тетяна - 8-А клас;
Войтенко Роман - 9 клас;
Івасенко Юлія - 10 клас;
Журавель Андрій - 11 клас.
Економіка
Войтенко Роман - 9 клас;
Гамалій Іван - 10 клас;
Снісар Ніколетта - 11 клас.
Екологія
Юрченко Юлія - 10 клас;
Біляй Дар'я - 11 клас.
Фізика
Худенко Андрій - 7 клас;
Кравчук Тетяна - 8-А клас;
Войтенко Роман - 9 клас;
Гамалій Іван - 10 клас;
Журавель Микола - 11 клас.
Астрономія
Гамалій Іван - 10 клас;
Журавель Микола - 11 клас.
Математики
Андрійчук Софія - 6 клас;
Бережна Вікторія - 7 клас;
Кравчук Тетяна - 8 - А клас;
Войтенко Роман - 9 клас;
Івасенко Юлія - 10 клас;
Журавель Андрій - 11 клас.
Англійська мова
Кравчук Тетяна - 8-А клас;
Войтенко Роман - 9 клас;
Харченко Дарина - 10 клас;
Снісар Ніколетта - 11 клас.
Історія
Коломієць Анатолій - 8-А клас;
Гамалій Іван - 10 клас;
Біляй Дар'я - 11 клас.
Правознавство
Шостак Анастасія - 9 клас;
Гамалій Іван - 10 клас;
Біляй Дар'я - 11 клас.
Російська мова і література
Кравчук Тетяна - 8-А клас;
Єрмоленко Альвіна - 9 клас;
Огер Аліна - 10 клас;
Біляй Дар'я - 11 клас.
Українська мова і література
Бережна вікторія - 7 клас;
Кравчук Тетяна - 8-А клас;
Єрмоленко Альвіна - 9 клас;
Огер Аліна - 10 клас;
Лазебна Владислава - 11 клас.
Біологія
Кравчук Тетяна - 8-А клас;
Войтенко Роман - 9 клас;
Гамалій Іван - 10 клас;
Біляй Дар'я - 11 клас.
Коментарi