Витяг з протоколу № 10
спільного засідання ради школи та педагогічної ради
Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
від 22.05.2019

Голова педради: Дмитренко І.Ф.

Секретар педради: Островська Л. Б.

Присутні: члени педагогічного колективу.

Відсутні: Царюк Н.П. (ГПД)

Порядок денний:

1. Про результати навчання та рух учнів 1-11 класів за ІІ семестр та рік, визначення претендентів на нагородження Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні».

2. Про виконання навчальних планів та освітньої програми.

3. Про рівень навчальних досягнень учнів 4-х класів з української мови та математики за результатами державної підсумкової атестації за 2018/2019 навчальний рік.

4. Про навчальні екскурсії для учнів 1-4 класів та навчальну практику для учнів 5-8 класів в 2018/2019 навчальному році.

5. Про перевід учнів 1-4 класів до наступних.

6. Про визначення претендентів з числа учнів 9-х класів на вручення свідоцтва про базову середню освіту з відзнакою.

7. Про визначення претендентів з числа учнів 11 класу на нагородження золотою медаллю.

1. СЛУХАЛИ: класних керівників 1-11 класів про аналіз навчальних досягнень учнів.

УХВАЛИЛИ: На підставі Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом МОН України №1369 від 07.01.18 р., Порядку переведення учнів (вихованців) ЗНЗ до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 р. №762, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти длч здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 р. №376 наказу МОН України від 07.02.2012 р. №115 «Про внесення змін до Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні», учнів 3-4 класів, які отримали за результатами річного оцінювання бали високого рівня, нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»»:

1. Швецову Юлію ученицю 3 класу,

2. Винник Юліану Олександрівну ученицю 4 – А класу,

3. Животок Поліну Олександрівну ученицю 4 – А класу,

4. Садовську Дашу Володимирівну ученицю 4 – А клас,

5. Фєднову Дар’ю Сергіївну ученицю 4 – Б класу,

6. Кирду Дар’ю Сергіївну ученицю 4 – Б класу,

7. Семенюк ВікторіюСергіївну ученицю 4 – Б класу,

8. Лобача Миколу учня 3 класу

9. Тимченка Сергія учня 3 класу

10. Швецову Юлію ученицю 3 класу

11. Ющенко Марину ученицю 3 класу

12. Солов’я Дмитра учня 3 класу

13. Павлика Дмитра учня 4-б класу

14. Баланчука Ігора учня 4-а класу

5. СЛУХАЛИ: Макаренко Г.М., заступника директора ЗНВР, яка проінформувала про перевід учнів 1-4 класів до наступних.

УХВАЛИЛИ:

Відповідно Порядку переведення учнів (вихованців) ЗНЗ до наступного класу затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015р. №762, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 р. №376, на підставі річних оцінок перевести до наступних класів таких учнів 1 – 4 класів:

До 2-А класу

1. Бардаш Анастасія Валеріївна

2. Баришевська Вероніка Дмитрівна

3. Барсук Тимофій Максимович

4. Болєлий Максим Андрійович

5. Василенко Микола Володимирович

6. Галицький Андрій Олександрович

7. Гамалій Анна Васильович

8. Гірман Андрій Євгенович

9. Івасенко Микита Тарасович

10. Євстаф’єв Назар Олександрович

11. Коваль Уляна Володимирівна

12. Ковальчук Артем Миколайович

13. Козлов Микола Сергійович

14. Павлик Андрій Валерійович

15. Мельник Софія Олександрівна

16. Миколець Захар Романович

17. Назарчук Маргарита Євгеніївна

18. Пастушенко Марія Ігорівна

19. Поліщук Поліна Максимівна

20. Пустохайлова Марта

21. Радіоненко Нікіта Дмитрович

22. Рекеда Артем Євгенович

23. Хатян Діана Станіславівна

24. Хатян Валерія Станіславівна

25. Черниш Анлрій Сергійович

До 2-Б класу

1. Алєксєєнко Анна Богданівна

2. Астраханцева Софія Миколаївна

3. Бадзюк Богдана Богданівна

4. Бережний Ярослав Олександрович

5. Ветрянська Ангеліна Валеріївна

6. Глухенький Денис Юрійович

7. Грись Максим Іванович

8. Животок Софія Миколаївна

9. Жигунова Яна Артемівна

10. Івченко Роман Сергійович

11. Іванов Валерій Романович

12. Каратаєв Денис Валерійович

13. Колодій Єва Євгенівна

14. Кормільцев Роман Віталійович

15. Мазій Владислав

16. Миколенко Ярослав Юрійович

17. Норець Дар’я Романівна

18. Охріменко Кіра Євгенівна

19. Панченко Марія Анатоліївна

20. Пархоменко Валерія Олександрівна

21. Пархомчук Поліна Михайлівна

22. Петренко Олександра Андріївна

23. Скороваров Владислав

до 3 класу

1. Акопян Рубік Сурікович

2. Бибик Денис Богданович

3. Бибик Софія Богданівна

4. Богатир Олександр Вячеславович

5. Боженок Катерина Іванівна

6. Боролюк Аліна Іллівна

7. Братко Ростислав Русланович

8. Воскобойнікова Дар’я Василівна

9. Гірман Артем Євгенович

10. Глушак Максим Сергійович

11. Головач Ольга Сергіївна

12. Грига Крістіна Олександрівна

13. Карманов Михайло Олександрович

14. Коваль Дарина Володимирівна

15. Козак Роман Сергійович

16. Лебедєва Каріна Сергіївна

17. Ліпницький Богдан Вікторови

18. Ломейко Григорій Костянтинівна

19. Менько Руслана Олександрівна

20. Назаренко Назар Олександрович

21. Нечай Макар Сергійович

22. Обрядін Дмитро Олександрович

23. Осадча Софія Станіславівна

24. Осадчук Леонід Андрійович

25. Осадчук Тамара Андріївна

26. Пономаренко Дар’я Олександрівна

27. Рогульська Анастасія Олексіївна

28. Харченко Маргарита Валеріївна

29. Яковець Владислав Вадимович

30. Янута Дмитро Олегович

до 4 класу

1. Ахременко Аліну Віталіївну

2. Бабич Вікторію Вячеславівну

3. Годурика Дмитра Романовича

4. Горобець Анну Юріївну

5. Зінченко Сергія Григоровича

6. Івченко Софію Антонівну

7. Коваля Максима Віталійовича

8. Кошулько Назарія Любомировича

9. Ліхацьку Катерину

10. Лисицьку Вікторію

11. Лобача Миколу Федоровича

12. Ломейка Лева Костянтиновича

13. Мошковського Олексія Олеговича

14. Недашківську Ілону Русланівну

15. Переходька Павла Олександровича

16. Рибалку Артема Олексійовича

17. Смаглія Гліба Тарасовича

18. Солов’я Дмитра Сергійовича

19. Тимченка Сергія Вікторовича

20. Франчук Альону Сергіївну

21. Шевченка Богдана Руслановича

22. Шаповала Антона Тарасовича

23. Швецову Юлію Андріївну

24. Ющенко Марину Андріївну

25. Яковіцьку Уляну Андріївну

26. Ярмака Володимира Михайловича

до 5-А класу

1. Баланчука Ігоря Денисовича

2. Березницьку Анну Вікторівну

3. Беркун Поліну Віталіївну

4. Бігуна Євгена Олексійовича

5. Величка Романа Сергійовича

6. Винник Юліанну Олександрівну

7. Висоцьку Софію Сергіївну

8. Гергель Аліну Володимирівну

9. Грись Любов Іванівну

10. Животок Поліну Олександрівну

11. Кислицького Артема Ігоровича

12. Коломійця Олександра Володимировича

13. Лугину Миколу Олександровича

14. Кучера Віктора Максимовича

15. Ніколаєву Вікторію Сергіївну

16. Садовську Дашу Володимирівну

17. Хрупчика Євгенія Святославовича

до 5– Б класу

1. Бардашевську Дар’ю Валеріївну

2. Бурлаку Олександра Володимировича

3. Вдовиченка Олексія Романовича

4. Іванова Тимура Денисовича

5. Кирду Дар’ю Сергіївну

6. Коваль Крістіну Володимирівну

7. Кота Максима Вікторовича

8. Павлика Дмитра Валерійовича

9. Пархоменко Анастасію Ігорівну

10. Пархоменка Валерія Ігоровича

11. Пархоменка Максима Ігоровича

12. Самусенко Ангеліну Вікторівну

13. Семенюк Вікторію Сергіївну

14. Солохіна Станіслава Павловича

15. Тимченка Тимофія Олександровича

16. Феднову Дар’ю Сергіївну

17. Чеховську Антоніну Олександрівну

18. Шелудько Надію Сергіївну

19. Штогрина Єгора Миколайовича

20. Юдіна Максима Віталійовича

21. Яшту Дар’ю Олександрівну

22. Яшту Максима Олександровича

Голова педради: І.Ф.Дмитренко

Секретар педради: Л.Б.Островська

Голова ради школи: А.І.Заброцька

Витяг з протоколу №7
спільного засідання ради школи та педагогічної ради
Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
від 08.06 2018 р.

Голова педради: Дмитренко І. Ф.

Секретар педради: Островська Л. Б.

Присутні: члени педагогічного колективу.

Відсутні:

Порядок денний:

1. Про перевід учнів 5-8 , 10 класів до наступних.

2. Про нагородження учнів 5-8, 10 класів Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні».

1.СЛУХАЛИ:

1.Дмитренко І.Ф, директора школи, яка проінформувала про перевід учнів 5-8, 10 класів до наступних.

ВИСТУПИЛИ: класні керівники 5-8, 10 класів, які повідомили про результати річного оцінювання учнів .

УХВАЛИЛИ:

Відповідно Інструкції про порядок переведення учнів (вихованців) ЗНЗ до наступного класу, затвердженої наказом МОН України від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) ЗНЗ до наступного класу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 року за № 924/27369, річного оцінювання перевести до наступних класів таких учнів 5-8, 10 класів:

до 6 класу

1. Бардашевського Віталія

2. Безсмертного Руслана

3. Богатиря Сергія

4. Богданова Ігора

5. Бояршина Івана

6. Бутківського Сергія

7. Величко Сергія

8. Герберзагін Альону

9. Животок Віталія

10. Завадяк Євгенію

11. Качаленка Богдана

12. Крамаренка Юрія

13. Куницю Аліну

14. Микольця Дмитра

15. Міщенко Каріну

16. Нечай Захара

17. Николаєнко Ірину

18. Охріменка Максима

19. Панасюка Івана

20. Панченка Дмитра

21. Пархоменко Анну

22. Петренко Анну

23. Плаксіна Дмитра

24. Рибалку Дмитра

25. Родюк Дар’ю

26. Россоху Вікторію

27. Сандула Артема

28. Сопруненка Назара

29. Тіткова Станіслава

30. Хлєбановського Павла

31. Яковіцьку Софію

32. Ятченко Юлію

до 7 класу

1. Акопян Марію

2. Акопян Сільву

3. Алєксєєнко Олександра

4. Андрійчук Софію

5. Бардаш Дмитра

6. Биченко Анну

7. Виноградного Олександра

8. Волошина Олександра

9. Волошина Романа

10. Добрелю Назарія

11. Дулесову Тетяну

12. Животок Олександра

13. Жубінську Уляну

14. Заболотного Дмитра

15. Зензуру Дарину

16. Кеду Керила

17. Марченко Мар’яну

18. Мельник Вікторію

19. Мельниченко Анну

20. Мічуду Анатолія

21. Охріменка Юрія

22. Приходька Андрія

23. Проценка Дмитра

24. Солодинську Альону

25. Усенко Вікторію

26. Ушенка Назара

27. Чміль Карину

28. Шалуненко Анастасію

29. Яворську Альону

до 8 класу

1. Бережну Вікторію

2. Білоус Катерину

3. Бовкуна Іллю

4. Болєлу Дарину

5. Волочай Катерину

6. Галицьку Оксану

7. Дмитренка Романа

8. Ільченка Даніїла

9. Каленську Анну

10. Коломєйця Кирила

11. Кочергу Олександра

12. Куцалабського Віктора

13. Лещенко Анну

14. Марковського Михайла

15. Михайліченко Карину

16. Орел Оксану

17. Орленка Ярослава

18. Охріменка Євгенія

19. Пархоменко Софію

20. Пилипчука Артема

21. Плехневич Вікторію

22. Радіоненко Аліну

23. Семенчук Аллу

24. Стрик Вікторію

25. Стецик Мирославу

26. Теслюка Дмитра

27. Харченко Мирославу

28. Худенка Андрія

29. Юрченко Олександру

30. Яскевича Михайла

31. Яшту Зоряну

до 9-А класу

1. Гаркавенка Максима

2. Годурика Артема

3. Гудзь Мілану

4. Животок Альону

5. Іщенко Вікторію

6. Карлашова Дениса

7. Кривошея Владислава

8. Неволіна Вячеслава

9. Петриченка Максима

10. Рудника Давида

11. Танич Крістіну

12. Тарасенко Яну

13. Федоренка Вадима

14. Хрупчика Антона

15. Яшту Богдана

до 9-Б класу

1. Андрійчук Андрія

2. Ахундова Сергія

3. Баришевську Анастасію

4. Вачаєву Дарію

5. Галицьку Аліну

6. Громик Дарину

7. Джейранова В’ячеслава

8. Ігнатенка Олександра

9. Ковальчук Дар’ю

10. Коваль Олександру

11. Коломійця Анатолія

12. Кравчук Тетяну

13. Кротовського Богдана

14. Кучеренка Богдана

15. Пархоменка Ярослава

16. Переходька Олександра

17. Проценка Максима

18. Скоблікову Марину

19. Скоробагатько Оксану

20. Шевченко Світлану

21. Шишкіну Каріну

22. Яковенчук Анастасію

до 11 класу

1. Андрусяк Стефанію

2. Биченко Анну

3. Гамалія Івана

4. Глушко Марію

5. Гончаренка Андрія

6. Грабового Владислава

7. Добридня Кирила

8. Дуракову Ірину

9. Зезенька Антона

10. Івасенко Юлію

11. Кирду Анастасію

12. Ковальову Сніжану

13. Ковтуна Сергія

14. Костюк Катерину

15. Краснощок Тетяну

16. Лапу Богдану

17. Литвиненко Яну

18. Мороза Владислава

19. Огер Аліну

20. Парахнюк Анастасію

21. Пацай Катерину

22. Переходька Богдана

23. Переходька Романа

24. Рекеду В’ячеслава

25. Сивоконя Андрія

26. Харчанко Дарину

27. Шаповала Дмитра

28. Юрченко Юлію

2.СЛУХАЛИ: Дмитренко І.Ф., директор школи, про нагородження 5-8, 10 класів похвальним листом за високі досягнення у навчанні.

ВИСТУПИЛИ: класні керівники 5-8, 10 класів, які повідомили результати річного оцінювання учнів.

УХВАЛИЛИ:

Відповідно Інструкції про порядок переведення учнів (вихованців) ЗНЗ до наступного класу затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) ЗНЗ до наступного класу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 року за № 924/27369, наказу МОН України від 07.02.2012 р. №115 «Про внесення змін до Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.02.2012 року за №271/20584 учнів, які отримали за результатами річного оцінювання бали високого рівня, нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»»:

1. Богданова Ігора – учня 5 класу,

2. Андрійчук Софію – ученицю 6 класу,

3. Марченко Мар’яну – ученицю 6 класу,

4. Яворську Альону – ученицю 6 класу,

5. Кеду Кирила – учня 6 класу,

6. Ушенка Назара – учня 6 класу,

7. Бережну Вікторію – ученицю 7 класу,

8. Худенка Андрія – учня 7 класу,

9. Семенчук Аллу – ученицю 7 класу,

10. Кравчук Тетяну – ученицю 8-А класу,

11. Ковальчук Дар’ю – ученицю 8-А класу,

12. Гамалія Івана – учня 10 класу,

13. Огер Аліну – ученицю 10 класу.

Голова педради: І.Ф.Дмитренко

Секретар педради: Л.Б.Островська

Голова ради школи: А.І.Заброцька

Кiлькiсть переглядiв: 2609

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.