БЕРЕЗАНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

НАКАЗ

17 серпня 2018р. м. Березань №61-ОД

Про призначення комісії із

розслідування нещасних випадків

На виконання ст.36 Закону України «Про охорону праці» від 14 жовтня 1992 року та Положення про організацію охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 1 серпня 2001 року №563

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад комісії із розслідування нещасних випадків у навчальному закладі:

- голова комісії, заступник директора школи з навчально-виховної роботи Макаренко Г, М.;

- члени комісії: голова профспілкового комітету Войтенко Н.Г., заступник директора з виховної роботи Козацька К.М.

2. Класним керівникам 1-11 класів:

2.1.Опрацювати з учнями Положення про порядок розслідування нещасних випадків у Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 до 07.09.2018 року.

2.2.Висновки про розслідування нещасних випадків та акт (тільки для випадків, які трапилися під час НВП) подавати у 3-денний термін директору школи.

2. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на себе.

Директор Березанської ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2 І.Ф. Дмитренко

БЕРЕЗАНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

НАКАЗ

28 серпня 2017р. м. Березань №63-ОД

Про створення комісії з охорони праці

призначення голови комісії

з питань охорони праці

Відповідно до Законів України «Про працю», «Про охорону праці», Статуту Профспілки працівників освіти і науки, нормативних документів з питань охорони праці, Положення про громадського інспектора

НАКАЗУЮ:

1. Створити комісію з питань охорони праці:

- Дмитренко І.Ф. – директор школи, керівник з питань охорони праці;

- Макаренко Г.М. – заступник директора з навчально-виховної роботи, голова комісії з питань охорони праці, згідно наказу №63-ОД.

2. Призначити головою комісії з питань охорони праці по школі заступника директора з навчально-виховної роботи Макаренко Галину Миколаївну.

3. Голові комісії, уповноваженому представнику трудового колективу Макаренко Г.М.:

2.1. У своїй роботі керуватися законодавством з охорони праці, Положенням про уповноваженого трудового колективу.

2.2. Проводити обстеження школи, атестацію робочих місць працівників, вивчати чинні у школі правила, норми та інструкції з відповідних питань. Після вивчення документації проводити обстеження найбільш травмонебезпечних дільниць.

2.3. Перевіряти дотримання законодавства про працю і визначити необхідні заходи з усунення порушень.

Директор Березанської ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2 І.Ф. Дмитренко

ЗВІТ

про проведення Тижня безпеки життєдіяльності у

Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

На виконання наказу по Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 «Про організацію профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності у весняно-літній період 2016 року» № 24-ОД від 24 березня 2016 року у навчальному закладі з 19 по 23 вересня 2016 року проведено Тиждень безпеки життєдіяльності.

Мета проведення Тижня безпеки життєдіяльності – комплексне розв’язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасників навчально-виховного процесу та активізація діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Для проведення Тижня безпеки життєдіяльності було створено оргкомітет, головою якого призначено заступника директора з навчально-виховної роботи Макаренко Г.М.. Оперативно методичне керівництво роботою з охорони праці та безпеки життєдіяльності здійснював учитель трудового навчання, основ здоров’я Применко Т.В.

Оргкомітетом розроблено план заходів Тижня безпеки життєдіяльності навчального закладу. У ході проведення Тижня безпеки життєдіяльності всі заплановані заходи виконано.

Протягом тижня перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій, ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками, журналу адміністративно-громадського контролю, проведення атестації робочих місць та виконання положень розділу з охорони праці колективного договору.

У ході перевірки виявлено:

- стан приміщень навчального закладу та параметри мікроклімату задовільні, відповідають вимогам гігієни навчання та праці згідно з Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримання загальноосвітнього навчального закладу та організації навчально-виховного процесу ДСан ПіН 5.2.2.008 -01, затвердженими постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14 серпня 2001 року, № 63;

- електромережа у навчальному закладі встановлена відповідно до вимог Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98), затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Комітету по нагляду за охороною праці від 9 січня 1998 р.№ 4.

Під час Тижня безпеки життєдіяльності проведено рейд-перевірку з виконання учнями вимог безпеки життєдіяльності. У ході рейду-перевірки виявлено, що під час навчальних занять на уроках фізичної культури, трудового навчання, хімії, фізики, біології, інформатики перед початком уроків учителі проводять інструктажі з безпеки життєдіяльності та контролюють їх дотримання учнями під час навчально-виховного процесу. На розетках всюди присутні написи про величину напруги. Плани евакуації наявні в усіх приміщеннях навчального закладу. Вони складені відповідно до Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України і ГУДПО МВС України від 30 вересня 1998 року № 348/70.

19 вересня 2016 року згідно з планом проведено лекцію для працівників навчального закладу на тему: «Дотримання правил з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасниками навчально-виховного процесу». Перевірено знання з охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників навчального закладу (педагогічні, технічні працівники, обслуговуючий персонал). Перевірка знань працівників показала, що усі працівники мають задовільні знання з питань з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Під час Тижня безпеки життєдіяльності проведено:

- Бесіда «Безпека на дорозі»; Практична робота «Вивчення небезпечних місць на дорогах поблизу школи» (3Б);

- Виховна година «Правила поведінки в громадських місцях» (4-А);

- Бесіда «Дорога наш друг»; виховна година «Небезпека на дорозі» (4-Б);

- Ток-шоу «Здоровий спосіб життя» (2-А);

- Практичне заняття «Дорога наш друг чи ворог» (3-А);

- Виховна година «Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна» (2Б);

- Бесіда «Безпечна дорога додому» (1 кл.);

- Усний журнал «Бесіда життя у побуті» (6 клас);

- Бесіда «Жити здоровим – найцінніше у житті» (7-Б);

- Година спілкування «Здоров’я і шкідливі звички» (7-А);

- Практичне заняття «Здоровим бути модно» (8 кл.);

- Бесіда «Молодь та здоровий спосіб життя» (9 клас);

- Перегляд відео «Ми за здоровий спосіб життя» (10 клас);

- Година спілкування «Основні принципи порятунку та захисту людей»; презентація з подальшим обговоренням (11 клас).

23 вересня 2016 року о 10.00 проведено практичний тренінг з евакуації учнів і працівників навчального закладу на випадок надзвичайної ситуації. Результати цього тренінгу показали, що всі працівники школи, учні діяли згуртовано, злагоджено, евакуація проходила згідно плану.

23 вересня 2016 року проведено підбиття підсумків Тижня безпеки життєдіяльності.

Директор Березанської ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2 Г.М.Макаренко

БЕРЕЗАНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

НАКАЗ

25.03.2016р. м. Березань №19-ОД

Про організацію профілактичної

роботи з безпеки життєдіяльності

у весняно-літній період 2016 року

На виконання законів України "Про пожежну безпеку", "Про дорожній рух", "Про охорону праці", розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 980-р "Про затвердження плану першочергових заходів профілактики травматизму невиробничого характеру", наказу Міністерства освіти і науки України від 26.11.2015 № 1242 "Про заходи щодо поліпшення профілактики з попередження побутового травматизму серед дітей", Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України, затверджених спільним наказом Міністерства освіти і науки України і Головного управління державної пожежної охорони МНС України від 30.09.98 № 348/70, листа Головного управління ДСНС України у Київській області від 31.08.2015 № 66/1/5064 "Про протипожежний стан закладів освіти, розташованих на території Київської області", наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 04.03.2016 № 50 «Про організацію профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності у весняно-літній період 2016 року», наказу відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради від 24.03.2016 №24-ОД «Про організацію профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності у весняно-літній період 2016 року» з метою збереження життя і здоров’я дітей, учнівської та студентської молоді

НАКАЗУЮ:

1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Макаренко Г. М.:

1.1. Спланувати та здійснювати контроль за додержанням вимог нормативно-правових актів щодо профілактики травматизму, проведенням заходів з профілактики безпеки життєдіяльності у весняно-літній період 2016 року відповідно до розроблених заходів на виконання державних та обласних програм, пов’язаних з безпекою життєдіяльності учасників навчально-виховного процессу.

1.2. Провести перевірку ведення (відповідно до вимог чинних нормативних актів) журналів ведення інструктажів (поточний, на уроках трудового навчання, фізкультури, перед проведенням лабораторних, практичних робіт, екскурсій та навчальної практики, перед початком канікул), наявність інструкцій з охорони праці в навчальних кабінетах для працівників та учнів щодо виконання певних робіт до 06.04.2016 року.

1.3. Взяти під особистий контроль проведення інструктажів з техніки безпеки (поточний, на уроках трудового навчання та фізкультури, перед проведенням лабораторних, практичних робіт, екскурсій та навчальної практики, перед початком канікул) з подальшою фіксацією цих заходів у відповідних журналах.

1.4. Скласти план проведення Тижня безпеки життєдіяльності до 20 квітня 2016 року та організувати його проведення з 25 по 29 квітня 2016 року.

1.5. До проведення заходів залучати працівників відділу надзвичайних ситуацій та міських служб цивільного захисту.

1.6. Організувати в навчальному закладі відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги постраждалим, провести вибіркову перевірку знань учнів з питань безпеки життєдіяльності до 11.04.2016 року.

1.7. До 20.08.2016 року інформувати відділ освіти про виконання наказу.

2. Призначити завгоспа школи Трикішу О.О. відповідальною за протипожежний стан будівель, приміщень.

3. Відповідальність за виконання заходів, що стосуються протипожежного стану покласти на завгоспа школи Трикішу О.О.

4. Класним керівникам 1-11 класів:

4.1. Провести бесіди з пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху, правил поведінки під час повені, в період з 11 по 15 квітня 2016 року із записом у класних журналах.

4.2. Відпрацювати плани евакуації на випадок пожежі.

4.3. Провести бесіди з правил безпечної поведінки на водних об’єктах до 29.04.2016р.

4.4. Провести роз’яснювальну роботу серед учнів щодо поводження з вибухонебезпечними предметами до 29.04.16р.

5. Завгоспу школи Трикіші О. О.:

4.1. Провести обстеження території школи та прилеглої території з метою виявлення об’єктів, які становлять потенційну небезпеку до 15.04.2016 року та повідомити директора школи про результати обстеження актом.

4.2. Забезпечити постійний телефонний зв’язок у закладі.

4.3. Зобов’язати черговий персонал школи (Кирду В.М. та Куницю В.М.) щоденно передавати у підрозділи пожежної охорони інформацію про кількість людей, які знаходяться в будівлях у нічний час.

4.4. Перевірити на відповідність вимогам норм та правил пожежної безпеки шляхи евакуації.

4.5. В кінці робочого дня проводити огляд всіх приміщень та території з метою усунення причини та умов виникнення пожеж.

4.6. Провести повторні інструктажі з обслуговуючим персоналом з питань пожежної безпеки.

5. Провести Тиждень знань безпеки життєдіяльності з 25 по 29 квітня 2016 року.

6. Призначити відповідальним за проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності заступника директора з навчально-виховного процесу Макаренко Г.М.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою

Директор Березанської ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2 І.Ф.Дмитренко

Тиждень безпеки життєдіяльності в Березанській ЗОШ І-ІІІст.№2 тривав з 21 по 25 вересня 2015 року. Всі заплановані заходи були проведені вчасно. Участь у тижні взяли учні 1-11 класів . Метою запланованих заходів було забезпечення повноцінного розвитку дітей і молоді, охорона та зміцнення їхнього здоров’я, утвердження здорового способу життя.

Вчитель основ здоров’я Применко Т.В. протягом тижня провела міні-лекцію в 5
класі на тему:«Вогонь добрий слуга,але поганий хазяїн»(з відпрацюванням практичних навичок гасіння невеликих пожеж).

В 7 класі відбувся диспут «За - проти »щодо тези «Ваші звички обов’язково вплинуть на ваше здоров’я в майбутньому»,7,9 класах на яких , 6 класи переглядали мультфільми про шкідливі звички та їх небезпеку.Також учні 5-11 класів взяли активну участь в конкурсі плакатів «Ризики та небезпеки повсякдення.Будь обережним!»
Класні керівники 1-11 класів провели виховні години в формі ділових ігор, вікторин, бесід,практичних занять,метою яких було утвердження здорового способу життя та безпека життєдіяльності.
На заходах протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку змо -жуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я та зрозу -міли, що здоров’я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.


Кiлькiсть переглядiв: 3721

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.