БЕРЕЗАНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2
НАКАЗ 18.03.2020р.

м. Березань №4-аг

Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVІD-19

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-I9» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронаврусу COV1D-19» та протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року № 3, розпорядження виконуючого голови Київської обласної державної адміністрації від 17.03.2020 № 149 «Про запобігання поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2», доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.03.2020 № 12-1 «Про заходи із забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя працівників Київської обласної державної адміністрації», наказу Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 17.03.2020р. № 69 « Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», розпорядження міського голови від 16.03.2020р. № 45 « Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед працівників Березанської міської ради та комунальних підприємств», наказу відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради від 18.03.2020 року №16-аг «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» та з метою стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19

НАКАЗУЮ:

1. Адміністрації Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2:

1.1. Заборонити допуск сторонніх осіб до приміщення.
1.2. Забезпечити своєчасне і повне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів.
1.3. Тимчасово, на період карантину зупинити проведення особистих прийомів громадян працівниками закладу.
1.4. Забезпечити прийом громадян в он-лайн режимі за електронною адресою ber.zosh2@gmail.com
1.5. Відтермінувати проведення атестації працівників закладів освіти та проведення засідань відповідних атестаційних комісій.
1.6. Негайно інформувати Березанську міську раду про надзвичайні події і ситуації, що становлять загрозу здоров’ю населенню, санітарному та епідемічному благополуччю за цілодобовим телефоном (04576) 6-47-07. 1.7. Визначити перелік осіб, які можуть працювати дистанційно, забезпечивши при цьому належні результати роботи.

2. Забезпечити своєчасне і повне проведення профілактичних та протиепідемічних заходів, інформувати працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

3. Систематично проводити в закладах освіти профілактичні та дезінфекційні заходи із регулярним провітрюванням службових приміщень для запобігання поширення коронавірусу COVID-19.

4. Запровадити гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04 жовтня 2006 року № 359.

5. Посилити контроль за дотриманням вимог санітарного режиму, охорони праці та безпеки життєдіяльності, цивільного захисту у закладах освіти.

6. Здійснювати листування з відділом освіти шляхом надсилання скан-копій листів на електронну адресу berezan-mmk@ukr.net.

7. Забезпечити виконання освітніх програм закладів освіти, зокрема шляхом організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами, а також виконання працівниками закладів освіти іншої роботи (організаційно-педагогічної, методичної, наукової тощо).

8. Висвітлити наказ на веб-сайті закладу.

9 . Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Алла ЗАБРОЦЬКА

Кiлькiсть переглядiв: 732

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.